261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Bazén Tampa 3,66x0,91 m bez příslušenství

Bazén Tampa 3,66x0,91 m bez příslušenství

Průměr bazénu: 3,66 m
Výška bazénu: 0,91 m
Filtrace: bez filtrace, možno připojit

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 27

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Jakub Datum:10.6.2020 09:35

Motiv

Dobrý den,
bude u Vás někdy k dostání tento bazén ale vnitřní fólie bude v motivu mozaiky?
Děkuji za odpověď
Autor:Shop Marimex.cz Datum:10.6.2020 09:49

Re: Motiv

Dobrý den, to bohužel nevíme, záleží na výrobci, jaký motiv do bazénu zvolí.

Autor:Ringsmuthová Datum:3.10.2018 07:41

Solární plachta

Dobrý den, potřebovala bych novou solární plachtu (modrou)na tento bazém, v nabídce máte jen s 3m průměrem, ta bude asi malá, nevím..., poraďte.. děkuji, R.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:5.10.2018 11:59

Re: Solární plachta

Dobrý den, použít můžete tuto plachtu: https://www.marimex.cz/solarni-plachta-pro-tampa-3-66-m/
 
Autor:Eva Harantová Datum:28.8.2017 12:25

připojení filtrace

Dobrý den, je možné k bazenu Tampa 3,66 x 0,91 použít filtraci k bazenu 3,05 x 0,76 nebo je potřeba dokoupit i nějaké jiné komponenty? Děkuji za odpověď.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:28.8.2017 13:05

Re: připojení filtrace

Dobrý den, ano je to možné. Filtraci od menšího bazénu lze technicky připojit i k bazénu většímu.
Autor:Josef Munzar Datum:27.5.2017 17:11

Použití soli

Dobrý den,
je možné do tohoto bazénu použít sůl? Chtěli bychom mít slanou vodu. V návodu jsem se nic nedočetl.
Autor:Jiří Laburda Datum:29.5.2017 11:28

Re: Použití soli

Dobrý den, ano ve zmíněném bazénu můžete používat i slanou vodu.
Autor:Jiří Holeček Datum:5.9.2016 11:03

Perforace nafukavacího límce

Mám bazén Tampa a v nafukovacím límci cca na 3 m docházi k perforaci. Velice malé dirky postupně zalepují, ale vznikají stále nové. Dnes mám jíž na 60 záplat. Existuje nějaké řešení k odstranění této závady ?
Autor:Jiří Laburda Datum:5.9.2016 11:28

Re: Perforace nafukavacího límce

Dobrý den, bohužel žádné řešení neexistuje, nafukovací lem se vyměnit nedá. Řešením je pouze zakoupení nového bazénu.  Dle zkušeností našich klientů mohou perforace způsobovat např. drápky ptáků, kteří na okraj bazénu sedají.
Autor:Vladislav Pilař Datum:5.8.2016 18:20

Ohnutý nafukovací límec

Dobrý den,
po 2 letech bezproblémového používání se část nafukovacího límce vyhrnula směrem ven a dolů a jeho horní hrana na této straně je tak prakticky v úrovni spoje s okrajem bazénu. Protože jde o pružný materiál, naše snahy o jeho vrácení do původního tvaru jsou neúspěšné. Existuje způsob, jak límec vrátit do původního tvaru? Nebo je jednoduššího ho vyhodit a koupit jinde kvalitnější výrobek?
Bazén stál a stojí na rovném pevném povrchu a hladina vody je pár centimetrů pod dolním okrajem límce. Při letošním napouštění byl límec v pořádku.

Děkuji za odpověď.
Autor:Jiří Laburda Datum:8.8.2016 11:10

Re: Ohnutý nafukovací límec

Dobrý den, bohužel netušíme, proč se tak stalo, nicméně oprava asi nebude možná - jedná se o pružný materiál a pokud se roztáhl tak, že se ohnul na druhou stranu, doporučujeme zakoupit jiný bazén, případně současný reklamovat.
Autor:štěpánka Datum:30.6.2016 12:50

díra v horním límci

Dobrý den, máme tento typ bazénu, ale větší a máme v nafukovacím límci díru a nemůžeme ji najít nemáte nějakou radu jak díru najít? děkuji za odpověď
Autor:Jiří Laburda Datum:30.6.2016 13:27

Re: díra v horním límci

Dobrý den, použijte mýdlovou vodu a límec postupně namočte. Tam, kde se začnou vytvářet bublinky, je místo úniku vzduchu.
Autor:Markéta Beránková Datum:29.6.2016 13:46

průměr dna

Dobrý den,
potřebuji vědět, pokud si koupí, bazén s průměrem 3,66 cm a průměr hladiny je 3,07 cm, kolik je průměr spodního okraje bazénu- kvůli místu. Děkuji Beránková
Autor:Jiří Laburda Datum:29.6.2016 13:51

Re: průměr dna

Dobrý den, průměr bazénu uvádíme jako průměr dna. tzn. pokud je bazén o průměru 3,66 m, tak průměr dna je také 3,66 m.  Tolerance u bazénů je +-5%.
Autor:Andlová Lucie Datum:20.6.2016 13:37

příslušenství

Dobrý den, chtěla bych vědět, co všechno je ještě dokoupit, aby byl bazén komletní schopný provozu po celou letní sezonu. Andlová
Autor:Jiří Laburda Datum:20.6.2016 16:47

Re: příslušenství

Dobrý den, doporučujeme dokoupit:
  • Filtraci (kartušovou nebo pískovou)
  • Hadice a spony na hadice
  • Krycí plachtu
  • Podložku
  • Solární plachtu 
  • Bazénový vysavač Star Vac
  • Základní set chemie +  další chemické tablety, pokud v průběhu sezony tablety ze setu dojdou.
  • Hladinovou sítku na sběr nečistot 
Autor:Jancev Datum:14.5.2016 12:48

bazen-filtrace

Chci se zeptat,jestli se da připojit filtrace,Dekuji.
Autor:Jiří Laburda Datum:16.5.2016 10:23

Re: bazen-filtrace

Dobrý den, ano v bazénu jsou prostupy na připojení pískové nebo kartušové filtrace.
Autor:jarmila Datum:11.5.2016 07:13

bazén Tampa

dobrý den také mám problém s bazénem u špuntu mě to uchází každý večer a ráno ho nafukuji už druhý rok s tím mám problém.Dali jsme tam korkovou zátku a je to to samé.Problematický bazén
Autor:Jiří Laburda Datum:11.5.2016 10:01

Re: bazén Tampa

Dobrý den, opravit ucházející ventil bohužel nejde. Jedná se o součástku, která není vyměnitelná. Doporučujeme tedy zkusit opravdu silně zátku zatlačit do lemu bazénu, případně koupit nový bazén.
Autor:miroslavschubert@seznam.cz Datum:5.9.2015 11:47

Vyfukovani bazenu

Dobry den mam dotaz ,letos jsem si u vas objednal bazen a při na fouknuti jse mi vždy vyfoukne u ventilku se nezaklapava klapka uvnitř ventilku můžete mi poradit co stim předem dekuji naschledanou Schubert.
Autor:Jiří Laburda Datum:7.9.2015 09:43

Re: Vyfukovani bazenu

Dobrý den, zpětná klapka je bohužel bolest většiny nafukovacích věcí, které ji používají. Doporučujeme po nafouknutí ihned bazén uzavřít, ono vzduchu, který unikne, není moc.Sami jsme to taky řešili.
Autor:Tamara Pešková Datum:23.7.2015 12:51

Bazén TAMPA 3,66 x 0,91

Dobrý den, je možné k bazénu TAMPA 3,66x0,91 použít pískovou filtraci Krystal Clear 4m3/h ? Děkuji za info.
Autor:Jiří Laburda Datum:23.7.2015 13:45

Re: Bazén TAMPA 3,66 x 0,91

Dobrý den, ano můžete ji použít.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení